Tirana
clear sky
1.5 ° C
1.5 °
1.5 °
35 %
5.1kmh
0 %
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
7 °
E diel, 5 Shkurt, 2023

TAG

ngacmime seksuale

Skandali me mësuesin në Berat, ministrja Kushi merr vendimin e rëndësishëm

Ministrja e Arsimit, Evis Kushi, duke marrë shkas nga rasti i fundit i shkarkimit të mësuesit në Berat i cili ishte rikthyer në detyrë...

Ngacmimet seksuale në shkolla, reagon PD: Duhet riformatim i sistemit pa patronazhistë dhe militantë

Deputeti i Partisë Demokratike, Luciano Boçi ka reaguar në lidhje me ngjarjen e fundit, ku drejtori i shkollës në Pogradec, akuzohet për ngacmim seksual...

Hetimi nxorri Cuomon e Nju Jorkut fajtor për ngacmime seksuale, Guvernatori i mohon akuzat (VIDEO)

Sipas një hetimi pesë-mujor, të detajuar të martën nga Prokurorja e Përgjithshme e shtetit të Nju Jorkut, Guvernatori Andrew Cuomo ka ngacmuar seksualisht gra...

Ngacmoi seksualisht 13 vajza, shpallet fajtor mësuesi pedofil

Jonathan Clayton, 27 vjeç, mësues i shkollës fillore është dënuar për ngacmim seksual ndaj nxënësve në shkollë, në North Yorkshire, Angli. ...

ELIZA DUSHKU thyen heshtjen: Kam marrë 9.5 milionë dollarë të ikja nga CBS pa folur për ngacmimet seksuale

Eliza Dushku thyen heshtjen rreth vendimit konfidencial prej 9.5 milionë dollarësh që arriti me CBS, duke deklaruar se rrjeti e shkarkoi pasi u përball...

A ka patur ngacmime seksuale në kinematografinë shqiptare? Ja si përgjigjet Tinka Kurti

Në kinematografinë botërore prej disa kohësh janë shtuar akuzat për ngacmime seksuale. Ndërsa për Shqipërinë bëri bujë lajmi se dhe aktorja e njohur me...

Skandali/ 50 ministra dhe deputetë akuzohen për ngacmime seksuale në Britani, mediat mesazh kërcënues

Deputetët dhe ministrat më të rëndësishëm britanikë janë përfshirë në skandale të mëdha. Politikanët akuzohen për ngacmime seksuale dhe kjo do ti rrezikojë rëndë...

“Mësuesi na fliste për…”, nxënëset rrëfejnë ngacmimet

“Mësuesi i gjeografisë na fliste edhe për tema seksi në orën e mësimit”. Kjo ka qenë deklarata e nxënëseve të klasës së nëntë në...

“Të paktën 4 vajza janë ngacmuar seksualisht nga drejtorët në ministri”, gazetarja denoncon rastet

Të paktën katër denoncime kanë mbërritur në adresë të gazetares Arbana Xharra, nga vajza që janë ngacmuar seksualisht nga drejtorët në institucione të ndryshme...

Lajmet e fundit