Tirana
overcast clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
2.6kmh
100 %
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
4 °
Mar
4 °
E premte, 21 Janar, 2022

TAG

ngacmim

Ngacmoi seksualisht të bijën 5-vjeçare, babai nga Korça dënohet me burg (EMRI)

Gjykata e Korçës ka shpallur fajtor një 36-vjeçar pasi akuzohet për ngacmim seksual ndaj të bijës së tij vetëm 5 vjeçe. Edison...

Çani “ankohet” për ngacmim: Nuk rri dot këtu, më fusin duart

Spektakli ‘Your Face Sounds Familiar’ ka nisur mes batutave. Arian Çani i ka kërkuar autores së programit Vera Grabocka dhe moderatores Alketa Vejsiu që...

Lajmet e fundit