Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
2.1kmh
90 %
Hën
10 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

ngacmim

Homoseksualët ngacmojnë djemtë te Liqeni i Tiranës: Zemër, ka çuna 16-18 vjeç që kam bërë seks dhe mirupafshim

Emisioni “Stop” trajtoi këtë të martë një shqetësim që kohët e fundit është kthyer në një makth për qytetarët, veçanërisht për ata meshkuj. Pas Universitetit...

“Më mbylli derën dhe më tha të hiqja rrobat”, profesori ngacmon seksualisht studentet gjatë ekzaminimit gjinekologjik

Një profesor i Gjinekologjisë dhe Obstetrikës në Greqi, dyshohet se ka ngacmuar seksualisht disa studente gjatë një ekzaminimi gjinekologjik. Studentet janë paraqitur sot në gjykatë...

Stresi zbulon se si e ngacmoi një djalë, i bëri presion për ta larguar: Ik se ta haj syrin… (E PLOTË)

Reperi i njohur Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi, ka zbuluar një detaj interesant nga jeta e tij, pasi ka thënë se është...

Ngacmoi seksualisht një 16 vjeçar, arrestohet 66 vjeçari në Berat (EMRI)

Një 66 vjeçar në Berat ka rënë në prangat e policisë për ngacmim seksual ndaj një të mituri. Në pranga ka...

Ngacmimi seksual në Kavajë/ 13 vjeçarja dhe i moshuari ishin me pushime në plazh, flet e mitura: Ai m’u afrua dhe më preku në...

Zbardhen detaje të reja nga ngacmimi seksual i 13 vjeçares në Kavajë nga një 60 vjeçar. Bëhet me dije se vajza...

U ngacmua seksualisht, aktorja shqiptare përfiton 9.5 milion dollarë

Ngacmimet seksuale në Hollivud kanë prekur edhe emrat më të njohur të kinematografisë. Një ndër ato aktore që ka rënë pre...

Ngacmoi seksualisht vajzën, 22 vjeçarja i bën gjëmën vlonjatit

Policia e Vlorës ka arrestuar një 23 vjeçar  pasi ka ngacmuar seksualisht një shtetase. Në pranga u vu shtetasi M.A., 23...

Sherri me thika për të fejuarën, kush janë 3 autorët e ARRESTUAR që plagosën çiftin në Tiranë (EMRAT)

Një ngajrje e rëndë ndodhi ditën e djeshmë në një lokal në kryeqytet. Një çift të rinjsh përkatësisht 27 dhe 23...

Ngacmoi seksualisht nxënësen, mësuesi telefonon babain e shoqes së 11-vjeçares: Thuaji vajzës të mos tregojë

Pas denoncimit që bënë famijarët e 11-vjeçares, ndaj ish-mësuesit të shkollës 9-vjeçare, Neshat Tepelena, për ngacmim seksual, shtohen zërat kundër tij. ...

Lajmet e fundit