Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
56 %
4.6kmh
0 %
Hën
22 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
23 °
Pre
26 °
E hënë, 3 Tetor, 2022

TAG

ngacmim seksual

Ngacmoi seksualisht vajzën në urban, pasagjerët e nxjerrin jashtë me grushta dhe shkelma

Një i ri ka ngacmuar seksualisht një vajzë në urban, por vajza ka reaguar duke e goditur dhe gjesti i saj është vënë re...

I riu nga Cërriku hyn fshehurazi në shtëpinë e komshiut dhe i ngacmon vajzën por ja si përfundon

Një i ri nga Cërriku i identifikuar si shtetasi Halit Mëhalla ka hyrë në fshehtësi në shtëpinë e komshiut të tij dhe i ka...

E tmerrshme, ngacmon seksualisht vogëlushen 4 vjeçare por arrestohet në Bulqizë

Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur në Bulqizë, ku një 43 vjeçar ka ngacmuar seksualisht një vogëlushe vetëm 4 vjeçe. Mësohet...

25 vjeçarja nga Lushnja denoncim në polici: Komshiu 69 vjeçar më kërkon të bëjë seks me të, më përndjek

Një vajzë 25 vjeçare nga fshati Mizë i Lushnjes, nuk e ka duruar dot “persekutimin seksual” prej disa javësh që i bënte fqinji i...

Iraniani muxhahedin tenton të përdhunojë 11 vjeçarin shqiptar

Një shtetas Iranian me banim në Shqipëri akuzohet se ka tentuar të përdhunojë një 11 vjeçar shqiptar. Shtetasi Mousa Jaberifar, i cili...

Tentoi të largohej nga vendi, arrestohet në Kakavijë 28-vjeçari për ngacmim seksual

Policia e Fierit ka arrestuar në Kakavijë 28-vjeçarin, banues në Lushnnje, i cili akuzohet për ngacmim seksual, ndërkohë që Gjykata e Fierit ka vendosur ndaj tij...

33 vjeçarja kërkon ndihmë në polici, plaku mesazhe: Dua të njihem me ty

Një i moshuar, 67 vjeç, i ve, bie në prangat e Policisë së Tiranës pas denoncimit nga një 33 vjeçare. Burime zyrtare të Policisë së...

Kamzë/ Tenton të përdhunojë gruan në mes të rrugës, i gris rrobat dhe e shtrin përtokë

Një ngjarje rëndë ka ndodhur në një prej lagjeve të Kamzës, ku një 30 vjeçare i ka shpëtuar përdhumit falë ndërhyrjes së disa kalimatarëve...

Lajmet e fundit