Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
52 %
1.5kmh
20 %
Pre
16 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

TAG

ngacmim seksual

Arrestohet 33-vjeçari në Bathore, ngacmoi seksualisht adoleshenten

Një 33 vjeçar në Tiranë është arrestuar nga forcat e policisë pasi ka përndjekur dhe ngacmuar seksualisht një adoleshente. Në prangat e...

“Mësuesi na fliste për…”, nxënëset rrëfejnë ngacmimet

“Mësuesi i gjeografisë na fliste edhe për tema seksi në orën e mësimit”. Kjo ka qenë deklarata e nxënëseve të klasës së nëntë në...

Dënohet trajneri që ngacmoi seksualisht dy të miturit. Biseda: “Ok, zemra”, “A të pëlqej?”

Ish-trajneri Sokol Metaj është shpallur fajtor nga Gjykata e Tiranës për ngacmim seksual ndaj dy të miturve dhe për këtë është dënuar me 3...

Skandali/ Gazetarja shqiptare denoncon për ngacmim seksual ish-drejtorin e televizionit të njohur: “Dua të shoh nga mbrapa”

Një shqiptaro-amerikane është bërë gazetarja e radhës që ka paditur ish-kryetarin e Fox News Channel, për ngacmim seksual. Roger Ailes që...

Ngacmoi seksualisht një të mitur, ish-trajneri i Mamurrasit rrezikon pesë vite burg

Në nëntorin e vitit të shkuar është regjistruar një ngjarje e turpshme në zonën "Komuna e Parisit". Ish-trajneri i Mamurrasit, po ashtu edhe ish-lojtar...

Prekte vajzën e vogël në vende intime, s’do ta besoni sa vjeç ishte burri në Papërr të Elbasanit

Një burrë në moshë ka abuzuar me 15 vjeçaren nga Elbasani teksa e ka ngacmuar seksualisht. 73-vjeçari me iniciale P.D ka tentuar ta prekë...

“Të paktën 4 vajza janë ngacmuar seksualisht nga drejtorët në ministri”, gazetarja denoncon rastet

Të paktën katër denoncime kanë mbërritur në adresë të gazetares Arbana Xharra, nga vajza që janë ngacmuar seksualisht nga drejtorët në institucione të ndryshme...

SMS romantike të gjykatësit, gruaja e tij “hidhet” në aksion, ja çfarë ka bërë dje

Gruaja 58 vjeçare e gjykatësit Shyqyri Çobo, i cili u denoncua nga një 32 veçare për ngacmim seksual me mesazhe romantike, i ka bërë...

Pakistanezët ngacmojnë seksualisht dhjetëra femra në një koncert në Gjermani

Dhjetëra femra janë ngacmuar seksualisht gjatë një festivali muzikor në Darmstadt të Gjermanisë. Tre pakistanezë të moshës nga 28 deri në 31...

Skandali në Jetimoren e Shkodrës, Klosi: Dënoj me forcë ngjarjen e rëndë

Ministri i Mirëqënies Sociale, Blendi Klosi, ka dënuar ngjarjen e rëndë të ndodhur në Qendrën Rezidenciale të Fëmijëve në Shkodër, ku pas hetimeve nga...


Lajmet e fundit