Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Die
4 °
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
6 °
Enj
1 °
E shtunë, 4 Shkurt, 2023

TAG

ngacmim seksual

Telashe për Joe Biden, ish-punonjësja e Senatit e akuzon për ngacmim seksual

Një ish ndihmëse e Joe Biden-it po e akuzon kandidatin presidencial të partisë demokrate për sulm seksual ndaj saj gjatë fillimit të viteve 1990...

Regjizori Harvey Weinstein shpallet fajtor për ngacmim seksual dhe përdhunim

Ish-producenti Harvey Weinstein është shpallur fajtor në dy gjyqe për ngacmim seksual. Ai është përballur me akuza të lehta për përdhunim...

Ndalohet i moshuari nga Vlora, ngacmoi seksualisht dy minorene

Policia e Tiranës ndalon një 73 vjeçar nga Vlora pasi dyshohet si autor i ngacmimit seksual të dy minoreneve. Sipas Policisë,...

E burgosur se rregjistroi bossin e vet të lidhur me abuzime seksuale, kjo grua nuk tërhiqet, inspiron gratë e tjera kundër abuzimeve (HISTORIA NË...

Kur Baiq Nuril Maknun rikujton sesi pronari i saj e thërriste në zyrë dhe fliste në detaje sesi ai donte seks me gra të...

Abuzoi seksualisht me të miturin në mes të Tiranës, zbardhet dëshmia e të moshuarit: E joshja me para (Çfarë tregon motra e 11 vjeçarit)

Hamdi Methasa, 71-vjeçari i cili u arrestua ditën e djeshme në Tiranë ka pranuar ngacmimet seksuale ndaj një të mituri. ‘Nuk...

Aktori Kevin Spacey nën akuzë për sulm seksual

Aktori i famshëm amerikan Kevin Spacey është zyrtarisht nën akuzë për sulm seksual ndaj një ose më shumë personave 14-vjeç e sipër. ...

Klienti i gjuan në të pasme, kamarjerja  ‘e thyen në mes’ (Video)

Kamerat e një bari kanë kapur momentin kur një klient ngacmon seksualisht kamarieren, por e pëson keq. Incidenti ka ndodhur në...

“Po më merrni në qafë”, arrest me burg për mësuesin që ngacmoi seksualisht nxënësen

Është vendosur masa “arrest me burg” për mësuesin i cili akuzohet për ngacmim seksual ndaj nxënëses së mitur. Gjykata e Sarandës...

Lajmet e fundit