Tirana
light rain
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
3.6kmh
100 %
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
Sht
13 °
E martë, 28 Mars, 2023

TAG

ngacmim seksual

Ngacmoi sekualisht 15-vjeçaren, arrestohet 37-vjeçari, ishte i dashuri i nënës së vajzës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kosovë, ku një vajzë 15 vjeçare është ngacmuar seksualisht nga i dashuri i nënës së saj. Bëhet me...

Erdhi nga Arabia Saudite me pushime në Tiranë, 25-vjeçarja ngacmohet seksualisht nga një i ri; 24-vjeçari i dërgonte foto e video nudo (DETAJE-EMRI)

Detaje të reja janë zbardhur ne lidhje me ngjarjen e ndodhur në Tiranë, ku një 24-vjeçar ka ngacmuar seksualisht një 25-vjeçare. Bëhet me dije se...

Ngacmoi seksualisht një 13-vjeçare, arrestohet 55-vjeçari në Berat

Një 55-vjeçar është arrestuar nga policia, pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një 13-vjeçare. Në pranga ka rënë shtetasi A.Ç., 55 vjeç, banues në Kutalli....

Blutë e Tiranës prangosin dy “manjakë” në Tiranë, njëri ngacmoi seksualisht një grua te ‘Ali Demi’, e tjetri përndiqte një vajzë 19 vjeçe

Dy persona të akuzuar për përndjekje dhe ngacmim seksual kanë rënë në prangat e Policisë së Tiranës gjatë 24 orëve të fundit. Policia bën...

Ngacmoi seksualisht një vajzë të mitur, arrestohet 42-vjeçari në Tiranë

Një 42-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasi akuzohet për veprën penale “ngacmim seksual”. Në pranga ka rënë shtetasi A.M., 42-vjeç pasi...

EMRI/ Vjehrri ngacmon seksualisht nusen e djalit. Nuk mjaftohet me kaq, por e denoncon në Prokurori për trafik qeniesh njerëzore

Sot në emisionin “Stop” u trajtua një histori e cila nisi si histori dashurie, e përfundoi në dyert e institucioneve të drejtësisë. Marsida Bunoci,...

Nga dhuna dhe ngacmimi seksual, arrestohen 6 persona në Tiranë (DETAJE)

Policia e Tiranës ka arrestuar 6 persona për vepra të ndryshme penale. Bëhet me dije se në pranga ka rënë një 42-vjeçar, pasi në rrugën...

Denoncimi i FORTË i gazetares: Gjoja për maskën, policët i ndalojnë gratë dhe vajzat për t’i marrë numrin e telefonit

Gazetarja shqiptare në Kosovë, Arta Avdiu ka bërë një denoncim të pazakontë, duke thënë se ka policë që shfrytëzojnë kontrollet ndaj masave të pandemisë...

Pranga 23-vjeçarit në Tiranë, ngacmoi seksualisht kushërirën

Një 23-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës pasi ka ngacmuar seksualisht kushërirën e tij. “Nga specialistët për Hetimin...

Arrestohet për ngacmim seksual ndaj 4 mbesave të mitura 76-vjeçari shqiptar në Greqi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Selanik ku është arrestuar një shqiptar 76-vjeç  i akuzuar për ngacmim seksual ndaj 4 mbesave të tij....

Lajmet e fundit