Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

ngacmim seksual

E RËNDË/ Prindërit i kishin kërkuar që ta merrte nga kopshti, shqiptari ngacmoi seksualisht fëmijën e mitur të shokut në Greqi

Një gjykatë në Greqi  ka shpallur fajtor një 65-vjeçar shqiptar, pasi akuzohet për ngacmim dhe gjeste të turpshme ndaj djalit të shokut të tij,...

Ngacmoi seksualisht vajzën e tij, flet 61-vjeçari në Gjykatë: S’e bëra unë, por pronari i një lokali…(E PLOTË)

Jani Kallajxhi që akuzohet për ngacmim seksual ndaj të bijës para togave të zeza ka thënë se nuk e ka bërë ai, por pronari...

Ngacmoi seksualisht një grua, arrestohet 54-vjeçari në Përmet

Një 54-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht një grua. Bëhet me dije se në pranga ka rënë shtetasi...

Arrestohet “maniaku” në Tiranë, joshte të miturat dhe donte t’i shfrytëzonte për prostitucion (EMRI)

Një 59-vjeçar është arrestuar nga policia e Tiranës, pasi mashtronte të mitura, me qëllim përfitimin seksual. Sipas njoftimit në pranga ka rënë shtetasi Musa...

Dyshohet se ngacmoi seksualisht vajzën e tij, arrestohet babai 43-vjeçar në Tiranë

7 persona kanë rënë në prangat e policisë së Tiranës, pasia akuzohen për vepra të ndryshme penale. Mes të arrestuarve është një 43-vjeçar. Shtetasi J....

Ngacmoi seksualisht vajzën e mitur, arrestohet 58-vjeçari në Durrës

Një 58-vjeçar ka rënë në prangat e policisë pasi akzuhet për ngacmim seksual ndaj një vajze të mitur. Bëhet me dije se në pranga ka...

Ngacmoi seksualisht dy nxënëse në Pogradec, pezullohet nga detyra drejtori i shkollës

Është pezulluar nga detyra drejtori i shkollës Adriatik Hoxhallari, i cili akuzohet se ka ngacmuar seksualisht dy vajza të mitura. Drejtori i një shkolle në...

Drejtori ngacmoi seksualisht nxënëset, reagon Kushi: Do të përgjigjet përpara drejtësisë dhe sigurisht do të marrë dënimin e merituar

Ministrja e Arsimit, Evis Kushi ka reguar në lidhje me ngjarjen e rëndë që është shënuar në shkollën e fshatit Stropckë, ku drejtori i...

SKANDAL/ Ngacmonte seksualisht dy vajza të mitura, arrestohet drejtori i shkollës në Pogradec (EMRI-FOTO)

Një skandal i madh ka ndodhur në një shkollë në Pogradec, ku drejtori i këtij institucioni është arrestuar pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht...

Burri ngacmon seksualisht gruan në autobus, por nuk e dinte se çfarë e priste, “viktima” e kap për fyti…(VIDEO)

Një situatë e pazakontë ka ndodhur në një autobus në Brazil. Një burrë ka ngacmuar sekualisht një grua, por e gjitha nuk përfundon me...

Lajmet e fundit