Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

ngacmim seksual

Tentoi të largohej nga vendi, arrestohet në Kakavijë 28-vjeçari për ngacmim seksual

Policia e Fierit ka arrestuar në Kakavijë 28-vjeçarin, banues në Lushnnje, i cili akuzohet për ngacmim seksual, ndërkohë që Gjykata e Fierit ka vendosur ndaj tij...

33 vjeçarja kërkon ndihmë në polici, plaku mesazhe: Dua të njihem me ty

Një i moshuar, 67 vjeç, i ve, bie në prangat e Policisë së Tiranës pas denoncimit nga një 33 vjeçare. Burime zyrtare të Policisë së...

Kamzë/ Tenton të përdhunojë gruan në mes të rrugës, i gris rrobat dhe e shtrin përtokë

Një ngjarje rëndë ka ndodhur në një prej lagjeve të Kamzës, ku një 30 vjeçare i ka shpëtuar përdhumit falë ndërhyrjes së disa kalimatarëve...

Lajmet e fundit