Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
65 %
1kmh
40 %
Sht
23 °
Die
29 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021

TAG

nga ballkoni

“U lodha duke jetuar vetëm”, gruaja në gjendje të rënduar psikologjike hedh nga dritarja dy fëmijët e mitur

Një nënë 24- vjeçare nga Brooklyn ka hedhur dy fëmijët e saj nga dritarja dhe më pas është hedhur edhe vetë. Sipas njoftimit të polcisë...

Lajmet e fundit