Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

Newsbombal

Aleanca e dështuar që prej disa muajsh vazhdon të shtiret sikur vajton shembjen e Teatrit Kombëtar, sulmon pa asnjë shkas Newsbomb.al duke e etiketuar...

Në një postim në faqen e tyre në Facebook, Aleanca, apo ajo çka ka mbetur nga Aleanca për Teatrin, pasi pjesa dërmuese e braktisi...

Arrestimi i paralajmëruar nga Newsbomb.al, policia jep DETAJE: Si u kap në pyll 45 vjeçari që përdhunoi kushërirën e mitur

Policia e Shtetit ka dhënë detaje për arrestimin e 45 vjeçarit në Divjakë për përdhunimin e kushërirës së mitur. Ashtu siç...

Ministri publikon VIDEON e Newsbomb.al: Faleminderit për promovimin e Shqipërisë

Ministri i Turizmit dhe Mjedisit Blendi Klosi vazhdimisht promovon vendin duke i dhënë një rëndësi të veçantë sektorit të turizmit. Ndërkohë,...

Hynë me dhunë në drejtori dhe u përleshën me policët, 6 ish-deputetët e PD në konferencë: Ata ishin të dehur, nëndrejtori na drejtoi koburen...

6 ish-deputetët e PD-së që hynë me dhunë në Drejtorinë e Policisë së Tiranës kanë dalë në një konferencë për shtyp për të sqaruar...

Zbulohet LISTA e PASURISË së këngëtareve të famshme SHQIPTARE në botë, ja kush kryeson

Suksesi i shqiptarëve në botë, po rritet çdo ditë e më shumë. Këtë e dëshmon numri i lartë i këngëtareve nga...

Në vend të policisë, ‘merremi’ me median! Kërkesa e çuditshme që ka mbërritur për redaksinë e newsbomb.al

Një kërkesë e çuditshme por që po bëhet gjithnjë e më e shpeshtë nga njerëz që mendojnë se lajmen mund të hidhen e fshihen...

‘Vendimi i PD për djegien e mandateve, a mendoni se do të ‘dorëzohet’ RAMA?’ Ja rezultati i SONDAZHIT në Newsbomb.al

Newsbombo. al mbyll sondazhin. Newsbomb.al prej ditësh pyeti lexuesit: Vendimi i PD për djegien e mandateve, a mendoni se do...

Dy ditë nga Shën Valentini, merrni pjesë në lojën tonë dhe bëhuni fitues të një dhurate speciale

Newsbomb.al, herë pas here, përveçse të informojë saktë e shpejt lexuesit, kujdeset edhe t’i argëtojë. Këtë herë ju ftojmë të sillni...

Denoncimi/ Ping-pongu i një qytetari dhe papërgjegjshmëria e Ministrisë së Arsimit për të ruajtur dokumentet zyrtare!

Një qytetar me inicialet R.S ka denoncuar te newsbomb shqetësimin dhe problemin e tij prej disa vitesh me Ministrin e Arsimit. ...

‘Djathi i skaduar’, qytetarja: Desh me helmoi femijën, ia hoqa shpejt nga duart (FOTO-VIDEO)

Një qytetare ka denoncuar në newsbomb.al një produkt djathi të skaduar, që e ka blerë ditën e sotme në një nga dyqanet e kryqytetit....

Lajmet e fundit