Tirana
scattered clouds
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
40 %
4.6kmh
40 %
Mër
29 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022

TAG

Newsbomb

Moda në Shqipëri/ Nga stilistja italiane para luftës, te veshjet e dokut të socializmit

Nga Ergys Alushi Marigo Posio, për të gjithë shqiptarët, njihet si gruaja që përgjatë gjithë natës qëndisi Flamurin e Pavarësisë, që u ngrit në ballkonin...

Nuredin Dumani, jeta e hajdutit dibran që u bë killer me pagesë

“Unë jetoja në Durrës, me babain, mamanë, dhe vëllezërit. Të gjithë në një banesë. Asnjëherë nuk kam qenë i punësuar, por i vetëpunësuar në...

Këlliçi dhe Shehaj, PD humbi inovatorët dhe Sali Berisha “oksigjenin”

Gonxhja blu e pranverës demokrate duket se nuk qëndroi për shumë ditë e hapur, dhe shpejt gjërat shkuan në rendin që skeptikët e përjetshëm...

Dollia e fundit politike e Ilir Metës dhe kursi i ri larg Presidencës

Ilir Meta me 25 Korrik do të nisë një kurs të ri politik,  që me shumë gjasë do të jetë dhe sprova e tij...

Newsbomb publikoi urdhrin për ndalimin e gjuetisë së KRAPIT, ministrja Krifca: Ka të bëjë me ruajtjen e tij, është në periudhë shumimi

Ministrja e Bujqësisë Frida Krifca, ka thënë se Këshilli i Ministrave ka miratuar sot një urdhër të publikuar ditë më parë nga newsbomb.al, i...

Newsbomb.al më afër lexuesve, numri i parë i Revistës online vjen falas

Revista e përmuajshme Newsbomb.al, e dalë në treg prej 20 shtatorit 2021, surprizon lexuesit e saj. Kur janë bërë shtatë muaj nga numri i...

“Po luftojmë për shtëpitë tona”, avokati ukrainas flet për Newsbomb: Rusët po përdhunojnë gratë, kanë vrarë dhe fëmijë (Intervista e plotë)

"Ushtarët rusë po përdhunojnë femrat ukrainase, qëllojnë ambulancat dhe fëmijët..." Kështu shprehet avokati ukrainas Pavel Bogachenko, në një intervistë për gazetarin e Newsbomb.al, Ilir Xhafaj....

E BUJSHME/ Fukarenj në Tiranë, miliarderë në Prishtinë, prokuroria e Tiranës nis hetimet pas publikimit të INVESTIGIMIT në Revistën NEWSBOMB

Prokuroria e Tiranës ka nisur hetimet pas publikimit të investigimit në Revistën NEWSBOMB.al për politikanin Genc Pollo dhe biznesmenin Albert Xhani, për skemën e...

“IUTE CREDIT” presion dhe shantazh klientes, e telefonojnë pas denoncimit në Newsbomb: Të hënën shihemi në gjyq!

Kompania e mikro-kredive "IUTE CREDIT" vazhdon presionet dhe shantazhet ndaj klientëve të cilët kanë marrë kredi pranë këtij institucioni financiar. Dje, newsbomb.al i dha...

Genc Pollo reagon: Kompanitë janë me ZERO lekë në bilance, unë në Universitet nuk kam kontribut real në euro… figurojnë 350 mijë euro (SQARIMI...

Politikani Genc Pollo reagon mbi artikullin e botuar në revistën “Newsbomb” lidhur me krijimin e një rrjeti kompanish ku është përfshirë emri I tij,...

Lajmet e fundit