Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

nevojtaret

FOTO: Aqif Rakipi ther kurban për Bajram dhe e shpërndan te nevojtarët, banorët presin në radhë në derën e shtëpisë së tij

Ish-deputeti Aqif Rakipi ka zgjedhur në këtë ditë të Festës së Kurban Bajramit, të vazhdojë siç thotë, traditën e familjes së tij, duke shpërndarë...

Lajmet e fundit