Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
3.6kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
26 °
E premte, 2 Qershor, 2023

TAG

nevojat

Thyejnë rekordin e Europës, 69% e të punësuarve në Shqipëri nuk plotësojnë nevojat mujore me rrogën

69% e të punësuarve në Shqipëri hasin vështirësi në plotësimin e nevojave mujore, një përqindje kjo që është më e larta në Europë dhe...

Lajmet e fundit