Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

nertil qazimi

Neutralizoi 32-vjeçarin që terrorizoi njerëzit në mes të Tiranës, flet i riu HERO: Mu duk i rrezikshëm dhe ndërhyra, iu drejtua njerëzve

Ditën e sotme një situatë e pazakontë ka ndodhur në qendër të qytetit të Tiranës,, ku një 32-vjeçar u fut në sheshin Skënderbej me...

Lajmet e fundit