Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Neritan Sejamini

Ish-këshilltari i Bashës tregohet i prerë: Po harxhon energji me kauza të humbura, ndërsa Rama më i fortë se kurrë

Gazetari Neritan Sejamini, ish-këshilltar në PD i Berishës, por dhe i vetë Lulzim Bashës, është treguar i prerë sonte në “Open”, teksa fliste për...

“Sa minuta zgjati?”, Rama bëhet vonë, gazetari ‘i kërkon leje’: Ta mbyll 1 sekondë emisionin këtu te kamera? (BATUTAT)

Kryeministri Edi Rama ishte i ftuar sot në emisionin “me pak fjalë” në Euronews, teksa në fund të intervistës u pyet për marrëdhëniet ekonomike...

“Kam përballë një konglomerat që thonë ‘të heqim qafe Ramën’”, kryeministri i bindur: Do fitoj vetëm pa koalicion

Kryeministri Edi Rama është është shfaqur i bindur mbrëmjen e sotme në Euronews, si çdo herë në fakt, se në 25 prill ai do...

Analisti thumbon opozitën: Rama tha se nuk ka oligarkë, tani opozita të flasë me emra, ose të ulë kokën (KONSTATIMI)

Analisti Neritan Sejamini ‘thumbon’ opozitën e drejtuar nga krydemokrati Lulzim Basha në raport me ‘oligarkët e famshëm’, artikuluar shpesh në çdo hapësirë të mundshme...

Shkarkimi i Dvoranit, reagon analisti pas rrëzimit të kërkesës së Metës: Skandaloze, KLGJ po sillet si institucion politik

Analisti Neritan Sejamini ka reaguar lidhur me vendimin e KLGJ për të hedhur poshtë kërkesën e presidentit Ilir Meta për të shkarkuar nga detyra...

S’paskemi ditur gjë! Kush e gjen sa do paguajë për Rrugën e Kombit? (Ja dokumenti)

Nëse do donit t’i hidhnit një sy dokumentit që ju tregon se sa do taksoheni për Rrugën e Kombit ja ku e keni. ...

Berisha i quajti mizerabël, ja kush është këshilltari që Basha ka shkarkuar menjëherë (EMRI)

Deklarata e kreut të PD-së, Sali Berisha për këshilltarët e Bashës, duke i cilësuar ata si mizerabël, duket se ka filluar të sjellë efektet...

Lajmet e fundit