Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Neritan Licaj

Mbështetën PD në fushatë, Liçaj për rezultatin: Jemi një shoqëri e tërë e korruptuar. Budina: Shteti ushtron dhunë se s’ka votat e sigurta

Dy aktorët e njohur të Aleancës kundër shembjes së Teatrit Kombëtar, Edmond Budina dhe Neritan Liçaj, dy zëra të fortë kundër qeverisë së kryeministrit...

“Kur të rrahu dhe ai që fle gjumë”, Liçaj ironizon Ramën: E mundi dhe…

Aktori i njohur si kritik ndaj qeverisë, Neritan Liçaj bëri një analizë të fushatave të bëra nga dy partitë kryesore në vend. I ftuar mbrëmjen...

“Basha është çun king, muahhh”, shpërthen aktori i njohur: Qeveria po vret njerëz me vaksina, edhe në 21 Janar i vrau Rama

Aktori i njohur Neritan Liçaj, i cili iu bashkua fushatës së Partisë Demokratike, akuzon qeverinë se po vret qytetarët me vaksinat anti-Covid. Gjatë një fjalimi...

Protesta për prishjen e Teatrit Kombëtar, policia procedon Budinën, Liçajn dhe disa artistë të tjerë

Policia e Tiranës ka proceduar disa nga artistët që morën pjesë në protestën e djeshme për shembjen e Teatrit Kombëtar. Mësohet...

Nuk mundi të fliste dot para kamerave, reagon Neritan Liçaj: Një pjesë e imja vdiq nën ato rrënoja, ka dy kufoma aty…

Nuk mundi dot të fliste para kamerave pasi doli nga komisariati, pasi gjendja e tij psikologjike ishte shumë e rënduar, ndaj aktori Neritan Liçaj...

‘E pashë duke qarë vetëm kur vdiq babai ynë’, flet motra e Neritan Liçaj: Lotët e tij janë për Shqipërinë

Ishte një nga aktivistët më të mëdhenj për mbrojtjen e Teatrit Kombëtar, por në fund nuk ia doli dot të fitonte luftën që e...

Neritan Liçaj nuk ndalet për Teatrin: Rama edhe kur vdesi do të ngrejë dorën nga arkivoli për të na marrë lekë

Aktori Neritan Licaj ka hedhur akuza të rënda kundrejt kryeministrit Edi Rama pas takimit të një përfaqësie të Aleancës për Tetarin me kryetaren e...

‘Që në 98’ isha pro shembjes’, Neritan Liçaj ‘shpërthen’ ndaj Ramës: Teatri Kombëtar do të ta rruajë mjekrën

Ditën e djeshme kryeministri Edi Rama tha se për shembjen e Teatrit Kombëtar nuk do të ketë hapa pas, ndërsa shtoi se ka qenë...

Aktori sfidon rregullat, thyen KARANTINËN dhe shkruan: Live nga Teatri Kombëtar, është vend i shenjtë

Aktori Neritan Liçaj duket se nuk e ka zbatuar urdhrin e dhënë nga qeveria për ndalimin e qarkullimit të këmbësorëve ditën e sotme, pasi...

Habit aktori i njohur, thyen karantinën: Ju prisni që unë t’i bindem plehrës?!

Aktori i njohur Neritan Liçaj nuk i bindet urdhrit të kryeministrit Rama për vetekarantinim. Liçaj e quan këtë “arrest shtëpie” dhe...

Lajmet e fundit