Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

Neritan Ceka

Neritan Ceka: Shkoj në Teatër që 5 vjeç, ama aty s’kam parë asnjëherë Ramën dhe ministrat e tij

'Ata që nuk shkojnë kurrë në teatër marrin një vendim për ata që e bëjnë teatrin dhe shkojnë në teatër. Unë kam shkuar...

Neritan Ceka heq dorë nga mallkimet: I bekoj të gjithë shqiptarët që në 30 qershor do të shohin punën e tyre

Politikani dhe arkeologu i njohur Neritan Ceka, mesa duket ka hequr dorë nga mallkimet për të cilat u përfol gjatë ditëve të fundit në...

‘Presidenti ka të drejtë’, Ceka: Të dy datat e zgjedhjeve janë korrekte, nuk përjashtohen

Arkeologu dhe politikani i njohur Neritan Ceka, i ftuar mbrëmjen e sotme në ‘360 Gradë’ ka komentuar vendimin e presidentit Meta për dekretimin e...

S’ndalet Neritan Ceka mallkon Ramën: I këndofshin këngën e Haxhi Qamilit!

'Ju vraftë Zoti nëse shkoni në votime. Jeni të marrë dhe ju vraftë Zoti...', kjo është një pjesë nga deklarata e politikanit Neritan Ceka...

Plas në emision/ Ceka-Baton Haxhiut: Fol mirë, s’je në katund këtu. I kthehet analisti: Të kisha nxjerrë prej studios (DEBATI)

Degjeneron në ofendime debati në emisionin e gazetarit Blendi Fevziu, mes politikanit Neritan Ceka dhe analistit Baton Haxhiu. Debati nëse shqiptarët...

Ceka lëshon akuzën e rëndë: OSBE pjesë e ndërtimit të aparatit kriminal të vjedhjes së votave

Arkeologu dhe politikani i njohur Neritan Ceka, ka deklaruar se OSBE është pjesë e ndërtimit të aparatit kriminal të vjedhjes së votave. ...

Neritan Ceka tregon ngjarjen konfidenciale: Ja pse Kryemadhit i PUTHA DORËN kur e takova në rrugë

Politikani i njohur Neritan Ceka ka rrëfyer një episod të pazakontë që i ka ndodhur rreth dy vite më parë kur takoi rastësisht në...

‘Përrallat e mallkimet tuaja janë kthyer në barsoleta’, Elisa Spiropali përplaset me Neritan Cekën. Nuk kursen ironinë politikani: Po o Skënderbe po… (DEBATI)

Ministrja Elisa Spiropali dhe politikani Neritan Ceka janë përplasur mbrëmjen e sotme në emisionin Open teksa flisnin për përgjimet e Bild, duke mos kursyer...

Paralajmëron Neritan Ceka: Shqiptarët po qeshin tani, por mund të qajnë në 1 korrik

Neritan Ceka ka bërë një tjetër paralajmërim mbrëmjen e sotme teksa ka qenë duke folur për situatën politike në vend. Ceka...

Lajmet e fundit