Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

Neritan Ceka

‘U ndjeva i lënë pas dore’, fitoi betejën me COVID-19, Neritan Ceka tregon se sa i kushtoi e gjithë kura

Politikani dhe arkeologu Neritan Ceka është shëruar nga koronavirusi dhe ka bërë daljen e parë mediatike që nga infektimi. Ai ka...

Neritan Ceka infektohet me COVID-19 por nuk pranon të shtrohet në spital, merr trajtim me oksigjen në shtëpi

Ish-deputeti Neritan Ceka është infektuar me koronavirus. Lajmin e konfirmon "TvT", ndërsa bëhet e ditur se Ceka po mjekohet në shtëpi...

Neritan Ceka rreshtohet krah Metës: Të gjithë në Bulevard më 2 mars

Neritan Ceka, i bashkohet thirrjes së Presidentit Meta për të dalë në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” më 2 mars. “Politika duhet...

Neritan Ceka ironizon kryeministrin për ‘Anti-shpifjen’: Si do bëj me ata që thërrasin ‘Rama ik’ në stadium?!

“Si do ta dallojmë krimin nga shkelja. Në këtë rast është një ligj i ndërtuar keq. Unë do ti bëj pyetjen: Po mirë...

Shpërthen Ceka: Ambasadori Bochardt ‘katundar’, të iki nga Shqipëria

Politikani Neritan Ceka ka shpërtheu ndaj ambasadorit të OSBE-së Bernd Bochardt duke e quajtur katundar. I ftuar në emisionin ‘360 Gradë’,...

Dëgjesa për Butrintin/ Neritan Ceka batuta me ministren: Intelektualët s’janë këpucë! Ja si i përgjigjet Margariti

Ministria e Kulturës organizoi ditën e djeshme një dëgjesë publike përsa i takon draft planit të menaxhimit të Butrintit me fondacion të posaçëm. ...

“Shengeni Ballkanik”, Neritan Ceka: Iniciativë e mirë, i dërgova SMS një vit më parë Ramës dhe i thash ke të drejtë

Diplomati Neritan Ceka thotë se “Shengeni Ballkanik” është një inciativë e mirë e cila duhet mbështetur nga të gjithë. I ftuar...

Neritan Ceka: I kam puthur dorën Monika Kryemadhit që e goditi Ramën me çizme

Politikani dhe arkeologu i njohur, Neritan Ceka, ka hedhur akuza ndaj kryeministrit Edi Rama. I ftuar në Report Tv, ai zbuloi...

Neritan Ceka nxjerr ‘zbuluar’ dy ministrat e Ramës: Njërit i shkruaj SMS po nuk përgjigjet, kurse Klosi lë takim e s’vjen, lë sekretarin të...

Politikani dhe arkeologu Neritan Ceka shprehet se u ka shkruar SMS dy ministrave të kabinetit të Edi Ramës, por asnjë prej tyre nuk i...

Neritan Ceka denoncon SKANDALIN: Po përgatisin si ta japin Butrintin me PPP

Arkeologu Neritan Ceka, i ftuar në studion e emisionit 'Arena' në RTV Ora ka zbuluar skandalin se qeveria po përgatitet ta japë me PPP,...

Lajmet e fundit