Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

nene

Beyonce ende në spital, zbulohet sëmundja e binjakëve

Fëmijët binjakë të Beyonce dhe Jay Z mësohet se vuajnë nga verdhëza. Ka vetëm pak kohë që Beyonce ka sjell në...

Nis puna për ndërtimin e një tjetër rruge të rëndësishme, Veliaj: Tirana në drejtimin e duhur, në një vit kemi investuar 11 herë më...

Bashkia e Tiranës nisi sot ndërtimin e rrugës “Dalip Topi”, në zonën e Kodrës së Priftit në Njësinë Nr. 3, e cila i vjen...

Mahnitëse, 8 gjërat që bën foshnja në barkun e nënës

Momenti më emocionues i shtatzënisë për një nëne është kur fillon të ndjejë foshnjën tek lëviz. Por çfarë ndodh në të vërtet në barkun...

Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë një vajzë

Këngëtarja e njohur shqiptare Ryva Kajtazi është bërë nënë për herë të parë, duke shtuar kështu gëzimin në familjen e saj. ...

Si t’ia thuash një nëne se djali i saj ka vdekur

Nga Naomi Rosenberg Fillimisht duhet të marrësh përparësen. Nuk më intereson nëse nuk të kujtohet ku e ke lënë, gjeje. Nëse je...

Lajmet e fundit