Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

nene

Pranoi mandatin, deputetja e LSI në Kuvend bëhet nënë për herë të dytë (FOTO)

Reth një muaj më parë, Eld Hoti nga radhët e LSI, pranoi mandatin e deputetes, ndërsa zëvendësoi në Kuvend, Viktor Tushajn. ...

U bë nënë pak ditë më parë,  kryebashkiakja publikon FOTON e ëmbël me vajzën, zbulon emrin e veçantë të vogëlushes

Pak ditë më parë kryetarja e bashkisë së Prrenjasit, Miranda Rira u bë nënë për herë të dytë. Ndërsa pak orë më parë, Rira...

Nënë për herë të katërt, Kim Kardashian zbulon emrin e djalit të saj

Kim Kardashian shumë shpejt pritet  të bëhet nënë për herë të katërt. Së shpëjti do të lindë djali i saj i...

E kishte mbajtur sekret shtatzëninë, këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Këngëtarja e njohur kosovare, Lindita Halimi është bërë nënë për herë të parë dhe shtatëzaninë e ka mbajtur plotësisht të fshehtë. ...

Sot 8-Marsi, Rama uron krah gruas dhe nënës (FOTO)

Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur një foto të veçantë për të uruar të gjitha gratë me rastin e 8-Marsit, Ditës Ndërkombëtare të Gruas. ...

Vajza lë Amerikën për të jetuar me nënën e saj: Dua ti ndajmë këto ditë bashkë (Video)

Kur jemi të vegjël ëndërrojmë të rritemi sa më shpejt, më pas rendim të rritemi profesionalisht, vjen koha martohemi, fokusohemi tek rritja e fëmijëvë,...

Lajmet e fundit