Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
88 %
1.5kmh
40 %
Hën
26 °
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
16 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

nene

Vajza e Jozefina Topallit bëhet nënë, publikon FOTON e parë me djalin

Megi Topalli, vajza e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë...

E SHËMTUAR/ Një grup të rinjsh shqiptarë bëjnë për spital nënën me dy djemtë në Itali

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka rrethuar zonën, ndërsa janë marrë kamerat e sigurisë për të identifikuar autorët. Të lënduarit duhet të...

U bë nënë dy muaj më parë, balerina e njohur shqiptare nuk kursen FOTOT me djalin

Rreth dy muaj më parë, balerina e njohur e trupit të Albi Nakos Blerina Dapi u bë nënë për herë të parë. ...

Nënë për herë të dytë, ministrja e qeverisë Rama shtatzënë

Ministrja Olta Xhaçka po përjeton një moment të veçantë në jetën e saj. Ministrja e Mbrotjes është shtatzënë për herë të dytë. ...

E RRALLË/ Nëna lind vajzën në autobus, agjensia ofron udhëtime falas për vogëlushen deri  në moshën 18 vjeçare

Një grua solli në jetë fëmijën e saj në autobusin me të cilin po udhëtonte nga Barcelona në Bruksel. Bëhet me...

Këngëtarja shqiptarë behët nënë për herë të parë (FOTO)

Reperja e njohur shqiptare Gjira Kajtazi është bërë nënë për herë të parë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë, të cilin e ka...

U bë nënë për herë të parë, publikohet FOTO e Diellza Kolgecit me vajzën

Moderatorja nga Kosova, Diellza Kolgeci u bë nënë për herë të parë. Mbrëmjen e djeshme ajo solli në jetë një vajzë. ...

Moderatorja shqiptare bëhet nënë për herë të parë, vjen në jetë një vajzë

Moderatorja e njohur nga Kosova Diellza Kolgeci është bërë nënë për herë të parë. Sipas 'Prive', Diellza ka lindur në...

Lajmet e fundit