Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Mër
33 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

nene

Surprizë! E kishte mbajtur sekret, Aurela Hoxha bëhet nënë për herë të parë, zbulohet gjinia e bebit

Modelja e njohur, Aurela Hoxha është bërë nënë për herë të parë. Modelja ka sjellë në jetë muajin e kaluar vogëlushin e saj. Gjatë gjithë...

“Të hiqen fjalët NËNË dhe BABA”, reagon ashpër deputeti: A thua se na ka sjellë lejleku! Kjo kauzë kërkon të poshtërojë familjen tonë, nuk...

Kërkesa e organizatës LGBTI, e cila kërkon që të hiqen emrat NËNË dhe BABA dhe të zëvendësohen me emërtimet “prind që lind nr.1” dhe...

Komuniteti LGBTQI kërkon heqjen e fjalës “nënë”, ja me çfarë duan ta zëvendësojnë

Komuniteti LGBTQI në Angli së fundmi ka kërkuar që fjala “nënë” të hiqet nga përdorimi në dukumentat e vendit të punës dhe në vend...

Një muaj që u bë nënë, Arbenita poston foton e ëmbël me vajzën në krahë

Një muaj më parë modelja Arbenita dhe Fero u bënë prindër për herë të parë. Arbenita solli në jetë vajzën e tyre, të cilën e...

Flori Mumajesi thyen heshtjen, flet për herë të parë për humbjen e nënës së tij: Sot ndihem i dorëzuar pa ty, më ka marrë...

Në muajin shkurt, Flori Mumajesi humbi njeriun e tij më të shtrenjtë, nënën e cila nuk mundi të fitonte dot betejën me sëmundjen e...

Modelja e famshme bëhet nënë për herë të parë në moshën 50-vjeçare, poston foton e ëmbël

Supermodelja amerikane Naomi Campbell, është bërë nënë për herë të parë në moshën 50-vjeçare. Lajmin e bukur e ka bërë me dije vetë “pantera e...

Vajza e Jozefina Topallit bëhet nënë, publikon FOTON e parë me djalin

Megi Topalli, vajza e ish-kryeparlamentares Jozefina Topalli është bërë nënë për herë të parë. Lajmin e ka bërë të ditur vetë...

E SHËMTUAR/ Një grup të rinjsh shqiptarë bëjnë për spital nënën me dy djemtë në Itali

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka rrethuar zonën, ndërsa janë marrë kamerat e sigurisë për të identifikuar autorët. Të lënduarit duhet të...

U bë nënë dy muaj më parë, balerina e njohur shqiptare nuk kursen FOTOT me djalin

Rreth dy muaj më parë, balerina e njohur e trupit të Albi Nakos Blerina Dapi u bë nënë për herë të parë. ...

Lajmet e fundit