Tirana
overcast clouds
21.2 ° C
21.2 °
21.2 °
56 %
4.1kmh
89 %
Mër
20 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

nene per here te pare

“Nuk doja një fëmijë”, këngëtarja e njohur flet për mëmësinë pasi u bë nënë për herë të parë

Këngëtarja me famë botërore, Ellie Goulding ka folur në një intervistë pasi është bërë nënë për herë të parë. Ajo vetëm pak muaj më parë...

U bë nënë për herë të parë, Eni Vasili publikon foton e ëmbël me vajzat binjake: Takimi i parë ishte një magji, më risollën...

Moderatorja e njohur Eni Vasili ditën e djeshme është bërë nënë për herë të parë, ku në spitalin “Hygeia” ka sjellë në jetë dy...

Moderatorja Eni Vasili bëhet nënë për herë të parë, sjell në jetë dy vajza binjake

Lajm i bukur për familjen e gazetares. Moderatorja e njohur Eni Vasili është bërë nënë për herë të parë, ku në spitalin “Hygeia” ka...

U bë nënë para disa ditësh, Eliona Pitarka na prezanton për herë të parë me portretin e “Pupushes” së saj

Pak ditë më parë aktorja e njohur e humorit, Eliona Pitarka u bë nënë. Ajo solli në jetë vogëlushen e saj, e cila i...

U bë nënë para 3 ditësh, Olta Boka: 72 orët më intensive, do na duhet pak kohë t’ju kthejmë përgjigje…

Olta Boka dhe partneri i saj Ivit, djalit i ish-deputetit Shezai Rrokaj, vetëm tre ditë më parë janë bërë prindër. Këngëtarja...

Aktorja e njohur shqiptare bëhet nënë për herë të parë, zbulon emrin e veçantë të djalit (FOTO)

Fiona Gllavica është një ndër aktoret shqiptare më të komentuara në media, që prej kohës kur luajti në serialin ‘Ç'ka ka shpija’. ...

Në ditët e fundit të shtatzanisë, Jonida Vokshi ndan ndjesitë e veçanta: Vdiqa të të njoh

Vitin që lamë pas, në shtator moderatorja e njohur Jonida Vokshi kurorëzoi dashurinë e saj me aktorin kosovar Besnik Krapi. Tashmë,...

Nënë për herë të parë, Klea Huta kthehet në shtëpi me djalin dhe suprizat nuk munguan (FOTO)

Çifti i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Klea Huta dhe Elgit Doda vetëm pak ditë më parë janë bërë prindër. ...

U bë sot nënë për herë të parë, presidenti Ilir Meta uron botuesen Anila Basha

Botuesja e newsbomb.al, Anila Basha është bërë nënë për herë të parë. Gazetarja Basha ka sjellë në jetë sot rreth orës 11:37 djalin e...

Lajmet e fundit