Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

nene e bir

Shpërthen në flakë apartamenti në Astir, nëna dhe djali hidhen nga pallati, gruaja ndërron jetë në vend (EMRAT)

Një grua ka humbur jetën në Astri mëngjesin e kësaj të shtune dhe djali i saj është plagosur rëndë. Mësohet se rreth orës 05.55,...

E trishtë/ Nënë e bir ndërrojnë jetën nga Covid-19

Lajm i trishtë vjen nga Kosova, ku bëhet me dije se nënë e bir kanë humbur jetën nga Covid-19. Jetë ka ndërruar Avni dhe Zehra...

Goditi me sende të forta nënë e bir në Korçë, arrestohet 34-vjeçari

Policia e Korçës ka arrestuar një 34-vjeçar, i cili ka goditur me sende të forta dy persona. Policia ka bërë me...

Nënë e bir rrihen me babain, kundërpërgjigjen ‘flakë për flakë’ në komisariat

Një rast dhune në familje, është regjistruar nga Policia e Kukësit. Kryefamiljari është denoncuar nga bashkëshortja dhe i biri, për dhunë fizike ndaj tyre....

Detaje të reja nga djegia e nënës dhe djalit në Vlorë, trupat me shenja dhune

Të tjera detaje kanë dalë nga djegia e nënës dhe djalit në Vlorë. Si pasojë e përfshirjes së banesës nga flakët nënë e bir...

Dalin DETAJE, nëne e bir të shkrumbuar nga zjarri, flet i afërmi: Si i gjetëm trupat e pajetë

Të tjera detaje dalin nga vdekja e nënës dhe të birit si pasojë e përfshirjes nga flakët të banesës në Vlorë. ...

TRAGJIKE/ Digjet banesa në Vlorë, humbin jetën nënë e bir (EMRAT)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë në orët e para të mëngjesit, ku si pasojë e përfshirjes së banesës nga flakët kanë...

Lajmet e fundit