Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

nena

I biri nga spitali drejt Italisë për të takuar Ronaldon; Manjola Cakoni, nëna, në spital përpiqet të marrë veten (HISTORIA)

Manjola Cakoni është kjo që duket në foto sot. Eshtë vizituar paradite nga ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në spital. Ende...

DRITHËRUESE/ Nëna kurde mban në dorë vajzën e vdekur, thirrja therëse: Çfarë kërkon Erdogani nga ne?

Një nënë që mban vogëlushen e saj të vdekur në dorë dhe nuk ndal britmat dhe lotët... Aktori Robert De Niro...

Rozana Radi kujton KËSHILLAT e nënës së ndjerë: Sa keq, me thoshte fli herët, por unë…

Prej dy vitesh këngëtarja e njohur Rozana Radi ka humbur dy prindërit e saj, por i kujton shpesh me dedikime në rrjetet sociale. ...

Gazetarja tregon si e braktisi nëna: Lajmi më erdhi si bombë, jam e lumtur që nuk është me mua

Moderatorja kosovare Saranda Hoda ka treguar së fundmi vështirësitë që ka kaluar në jetë në emisionin 'Ftesë në 5'. 'Sasa' zbuloi...

MALLËNGJYESE/ Nëna e mjekut Aleksandër Baloi merr “Nderin e Urdhërit të Mjekut” për djalin që humbi në ujrat e Adriatikut

Vitet që kaluan pa djalin e saj, mjekun anestezist Aleksandër Baloi, e kanë vrarë së gjalli nënën e tij. Por, veç dy ditë më...

Fiter Bajrami, Eranda Libohova mesazh të ndjerë për nënën e humbur: Sot më mungon më shumë se kurrë

Pak muaj më parë këngëtaret Irma dhe Eranda Libohova humbën njeriun e tyre më të shtrenjtë, nënën. Ndërsa sot në një...

Mc Kresha tregon momentin e tmerrshëm gjatë luftës në Kosovë: Për 3 javë kam menduar se nëna ime ka vdekur

Mc Kresha është një prej këngëtarëve shqiptarë më të dashur për publikun. Së fundmi ai ishte i ftuar në Prive, ku iu përgjigj 25...

Arbana Osmani nuk i mban dot lotët, rrëfen betejën e nënës së saj: Isha shumë e vogël

Një histori prekëse u trajtua puntatën e mbrëmshme në programin 'Dua të të bëj të lumtur'. Blerina prej disa kohësh po...

Lajmet e fundit