Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

nena

“Tani mund të takohemi pa shqetësimin”, Kushi poston foton me nënën dhe bën thirrje: Ajo e ka kryer tashmë vaksinimin, ftoj çdo prind që...

Ministrja e Arsimit, Evis Kushi javën e ka nisur me nënën e saj. Ajo ka publikaur një foto në rrjetet sociale, ku shihet nën shoqërinë...

Djalë i vetëm me 5 motra, Arben Ahmetaj surprizohet “live” nga nëna e tij, ky është mesazhi që i jep ajo ministrit

Ministri i rindërtimit Arben Ahmetaj mbrëmjen e sotme ka qenë i ftuar në emisionin “Dola te Ola”, ku është surprizuar nga nëna e tij.Ahmetaj...

“Të puth duart e tua të shenjta”, Arilena Ara publikon mesazhin e veçantë për ditëlindjen e nënës së saj

Këngëtarja e njohur Arilena Ara ka bërë një dedikim të veçantë për nënën e saj.  Arilena e ka uruar publikisht për...

‘Mos shani më nga NËNA’, me lot në sy Mehdi Malkaj bën thirrje: Ato janë shenjtore, dhuratë nga Zoti… (VIDEO)

Një nga aktorët më të njohur në Shqipëri, Mehdi Malkaj, ka bërë një apel të fortë për të gjithë ata persona që shajnë nga...

‘Këtu jeta mu bë ferr’, nëna tregon përleshjen e të bijës para se të vritej nga kunati në Bathore: Jetmira thirri policinë por s’e...

Flet nëna e Jetmira Hasanit, të resë që u vra nga ish-kunati i saj Agron Tanushi në Bathore, pas konflikteve të vazhdueshme për t’u...

Ish-deputeti i PD humb nënën, publikon mesazhin prekës: Do na mungojë prindi i sakrificave që la vetëm mirësi kudo (E PLOTË)

Ish-deputeti i PD Xhemal Gjunkshi ka humbur një njeri të dashur, nënën e tij. Lajmin e hidhur e ka bërë me...

Në mes të pandemisë, Nora Malaj humb të ëmën: As dora, as zemra e as shpirti s’më bën të të them lamtumirë! Eh O...

Ish-deputetja e LSI Nora Malaj humbet njeriun e saj të shtrenjtë, të ëmën, në mes të kësaj pandemie Covidi 19.  ...

Rama publikon pamjet në Tiranë, sheshet dhe rrugët të mbushura plot, gumëzhijnë nga fëmijët (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama pak më parë ka publikuar pamje nga sheshet dhe rrugët e Tiranës, të cilat janë të mbushura plot me fëmijë dhe...

Nënat dhe fëmijë në ajrim, gazetari i ‘përvishet’ Ramës: Një baba i ve që i ka vdekur gruaja s’mund t’i nxjerrë sot fëmijët (ANALIZA...

Kryeministri Edi Rama ka vendosur që të gjitha nënat me fëmijët, deri në moshën 10 vjeç, të lejohen të dalin për ‘ajrim’ deri në...

Prekëse: Nëna takon të bijën pas 36 vitesh, mes lotësh tregon për arsyet që e çuan në braktisjen e saj

Një histori rrënqethëse është ajo e Fatbardhës dhe Danitës, një ritakim pas 36 vitesh si "nënë e bijë". Fatbardha solli në...

Lajmet e fundit