Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1kmh
1 %
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
Hën
12 °
E enjte, 21 Tetor, 2021
spot_img

TAG

nena

NGJARJE TRAGJIKE NË TIRANË/ I vdes foshnja 4-muajshe, babai rrëzohet tek reanimacioni

Një ngjarje tragjike raportohet nga Tirana. Një çift ka humbur foshnjën 4-muajshe,dhe për shkak të gjendjes së rënduar psikologjike babai 36 vjeçar është rrëzuar....

Djali zhduket pa lënë gjurmë, komisariati i policisë habitet me denoncimin e nënës

Një nënë ka befasuar të gjithë komisariatin e policisë në Durrës. Djali i saj është zhdukur pa lënë asnjë gjurmë dy javë...

21 vite pas hekurave, nëna vazhdon t’u dërgojë para fëmijëve

Nga 25 vjet burg Ardiana Kolamit i kanë mbetur edhe 4 vjet dënim. Kur ajo u arrestua për akuzën e vrasjes i la fëmijët...

Rrëfimi pikëllues i nënës së Ilia Karelit: Torturat nuk i harroj derisa t’i shkoj tim biri në krah

Resmije Kumi jeton e vetme në shtëpinë e mbushur me fotografitë e të birit që nuk jeton më. Pas më shumë se 2 vitesh...

Si t’ia thuash një nëne se djali i saj ka vdekur

Nga Naomi Rosenberg Fillimisht duhet të marrësh përparësen. Nuk më intereson nëse nuk të kujtohet ku e ke lënë, gjeje. Nëse je...

Dy Nëna

Nga Edison Ypi Na ishin dy Nëna shqiptare. Nuk ndjeheshin as fatlume as fatkeqe, thjesht jetonin. Njëra ishte nga Jugu, tjetra nga Veriu. Të...

Lajmet e fundit