Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

nena

“Më shtrëngove në gjoksin tënd”, ndahet nga jeta nëna e analistit Ilir Demalia

Analisti Ilir Demalia e nis ditën me një lajm të trishtë. Ai shkruan se nëna e tij, Naile Demalia ka mbyllur sytë përgjithmonë. “Pusho në...

VIDEO/ Ia mori djalin nga duart dhe e futi në makinë, nëna heroinë shpëton 5-vjeçarin nga grabitësi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Nju York, ku një person 24 vjeç ka tentuar t’i marrë nga duart nënës fëmijën e saj...

Kamerierët bëjnë gjestin fisnik, i dorëzojnë nënës së Musaenit zarfin me bakshishe, ja sa lek arritën të mbledhin

Pas humbjes së jetës së Musaen Zenelit në masakrën e Velipojës, kamerierët e qytetit të Shkodrës vendosën që të gjitha bakshishet e mbledhura bashkë me...

Ishte jetim, në xhep kishte vetëm 30 lekë, nëna e Myzerim Zenelit mësoi për djalin e vdekur teksa lante peshqirat e spitalit

E shtuna ishte dita e parë e punës për Myzerim Zenelin. Fatkeqësisht, dhe e fundit e jetës së tij. 20 vjeçari humbi jetën nga përplasja...

“Sa vajzë e bukur, si sheqer”, nëna e Ledri Vulës rrëfen si u njoh me Sarën, partneren e të birit: Për mua është nuse...

Xheraldina Vula, nëna e reperit të njohur kosovar Ledri Vula ka treguar për herë të parë se si është njohur me Sarën, partneren e...

“Sa më mungon përqafimi yt”, nuk është “bad boy” kur bëhet fjalë për njerëzit e shpirtit, Stresi publikon mesazhet me personin e tij të...

Të gjithë e njohim si “bad boy”, por kur vjen puna te nëna e tij, Stresi është djali me zemrën më të “butë”. Gjithmonë reperi...

“Tani mund të takohemi pa shqetësimin”, Kushi poston foton me nënën dhe bën thirrje: Ajo e ka kryer tashmë vaksinimin, ftoj çdo prind që...

Ministrja e Arsimit, Evis Kushi javën e ka nisur me nënën e saj. Ajo ka publikaur një foto në rrjetet sociale, ku shihet nën shoqërinë...

Djalë i vetëm me 5 motra, Arben Ahmetaj surprizohet “live” nga nëna e tij, ky është mesazhi që i jep ajo ministrit

Ministri i rindërtimit Arben Ahmetaj mbrëmjen e sotme ka qenë i ftuar në emisionin “Dola te Ola”, ku është surprizuar nga nëna e tij.Ahmetaj...

“Të puth duart e tua të shenjta”, Arilena Ara publikon mesazhin e veçantë për ditëlindjen e nënës së saj

Këngëtarja e njohur Arilena Ara ka bërë një dedikim të veçantë për nënën e saj.  Arilena e ka uruar publikisht për...

‘Mos shani më nga NËNA’, me lot në sy Mehdi Malkaj bën thirrje: Ato janë shenjtore, dhuratë nga Zoti… (VIDEO)

Një nga aktorët më të njohur në Shqipëri, Mehdi Malkaj, ka bërë një apel të fortë për të gjithë ata persona që shajnë nga...

Lajmet e fundit