Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
24 °
Hën
24 °
E enjte, 6 Tetor, 2022

TAG

nena dhunon djalin

“Unë të shk**dhej racën ty”, skandaloze në Tiranë; nëna rreh barbarisht djalin dhe e godet me thikë, ish-burri e denoncon

Një rast skandaloz i dhunimit të fëmijëve nga mamaja e tyre është bërë publik mbrëmjen e sotme. Ngjarja është e rëndë dhe duhet theksuar...

Lajmet e fundit