Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
18 %
2.1kmh
0 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
27 °
E enjte, 19 Maj, 2022

TAG

nena 27 vjeçe

U drogua dhe dhunua nga burri, 27-vjeçarja në Vlorë lë fëmijën dhe largohet, policia e procedon penalisht

Detaje të reja janë zbardhur nga rasti ku një 27-vjeçare u procedua penalisht nga policia e Vlorës, pasi kishte braktisur fëmijën e saj 1...

Lajmet e fundit