Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021

TAG

nel cami

Everest Caka vritet në sy të gruas njëlloj si familja e Nel Çamit në 2011 (Lidhja mes tyre – DETAJE)

Everest (Ibrahim) Caka ka mbetur i vrarë mbrëmjen e sotme në makinën e tij “Opel” brenda së cilës ishte dhe Silvana Caka, bashkëshortja e...

Lajmet e fundit