Tirana
moderate rain
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
3.1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
11 °
Mër
11 °
Enj
15 °
Pre
17 °
E hënë, 27 Mars, 2023

TAG

Nedved

Fundi i epokës Agnelli / Shkrihet i gjithë bordi drejtues i Juventus, dorëhiqet edhe Nedved

Juventusi është tronditur nga dorëheqjet masive të të gjithë bordit, duke përfshirë presidentin Andrea Agnelli dhe zëvendëspresidentin Pavel Nedved. Raportime të shumta në Itali pretendojnë...

Lajmet e fundit