Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

ned price

DASH përgëzoi Shqipërinë për zgjedhjet, Xhaçka: Mirënjohës ndaj SHBA për mbështetjen

Ministrja për Evropën dhe Punët e Jashtme, Olta Xhaçka ka shpërndarë postimin e zëdhënësit të Departamentit Amerikan të Shtetit, Ned Price, ku shpreh mirënjohje...

Lajmet e fundit