Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022

TAG

ne tirane

Arrestohet 25 vjeçari në Tiranë, sekuestrohen 25 doza kokainë

Ditën e sotme janë sekuestruar nga policia ne Tiranës 25 doza kokainë në kuadër të finalizimit të operacionit "Seller" si dhe është arrestuar në...

E rëndë, 2 persona vrasin veten tragjikisht në Tiranë

Dy persona në Tiranë i kanë dhënë fund jetës në mënyrë trragjike. Një 35 vjeçare me iniciale E.K, është vetëvarur në banesën e saj...

Tiranë, vdes nga asfiksia brenda në pus 55 vjeçari

Një ngjarje  e rëndë ka ndodhur në rrethinat e Tiranës, ku një 55-vjeçar ka gjetur vdekjen nga asfiksimi brenda një pusi. ...

Pas Kavajës, Basha zbulon hapin e madh në Tiranë

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha gjatë fjalës së tij në çadër disa minuta më parë i bëri thirrje të gjithë qytetarëve të marim...

Drejtonin mjetin në gjendje të dehur, arrestohen 9 persona dhe pezullohen 59 leje drejtimi

Vijon puna e Policisë  Rrugore Tiranë  për rritjen e parametrave të sigurisë  rrugore. Shërbimet e Policisë  Rrugore Tiranë gjatë  fundjaves kanë...

Lajmet e fundit