Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

ne tirane

59 vjeçari bie nga lartësia ku po punonte në Laprakë, ndërron jetë

Një 59 vjeçar ka ndërruar jetë mesditën e sotme në Tiranës, pasi ka rënë nga një lartësi ku ishte duke punuar. "Më datë 22.01.2022, rreth...

Takimi me gratë e PD në Tiranë, Basha: Dua të shoh më shumë zonja kryetare degësh, jeni shembull

Kreu i PD Lulzim Basha është takuar sot me disa gra anëtare të Lidhjes Demokratike të Gruas. AI ka thënë se dëshiron të shohë...

Duhet të ishte shtëpi por u arrestua në Tiranë, Prokuroria e Matit kërkon burgosjen për 6 vite të Tori Xheçukës

Hektor Xheçuka, i cilësuar si eksponent i krimit në Tiranës, është arrestuar pasditen e djeshme në Tiranë. Ai duhet të ishte në shtëpi pasi...

OSBE e para që përshëndet qeverinë pas dekretimit: Mezi presim të punojmë me “Rama 3” për reformat (E PLOTË)

OSBE ka përcjellë një mesazh urimi për Qeverinë shqiptare me rastin e betimit para Presidentit të kryeministrit Edi Rama dhe ministrave të tij. Në një...

Arrestohen 10 persona në Tiranë, 2 prej tyre fshehën drogë në lokal, një tjetër rrahu gruan (DETAJE NGA POLICIA)

Gjatë 24 orëve të fundit policia ka vënë në pranga 10 persona në Tiranë, njëri prej të cilëve ishte shpallur në kërkim. ...

Me kostum e kollare në protestë, kush është avokati që u ndalua nga policia në protestën e sotme në Tiranë (VIDEO)

Në protestën e zhvilluar ditën e sotme në mes të sheshit Skënderbej është arrestuar avokati i njohur Zaçe Islami. Siç shihet...

1 tjetër personel shëndetësor i shëruar në Tiranë, asnjë mjek dhe infermier i shtruar në spital për Covid

Një tjetër punonjës i personelit shëndetësor në Tiranë është shëruar nga Covid-19. Gjithsej numri i mjekëve dhe infermierëve që janë shëruar...

Rama publikon pamjet në Tiranë, sheshet dhe rrugët të mbushura plot, gumëzhijnë nga fëmijët (VIDEO)

Kryeministri Edi Rama pak më parë ka publikuar pamje nga sheshet dhe rrugët e Tiranës, të cilat janë të mbushura plot me fëmijë dhe...

I vodhi portofolin me para, 42 vjeçarja nga Tirana denoncon djalin e mitur të pronarit

Një grua ka denoncuar në polici vjedhjen e portofolit në rrugën “Zef Jubani”, në Tiranë. Hajduti mësohet se ka qenë djali...

Lajmet e fundit