Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

ne te zenca

Aurela Gaçe surprizon fansat në prag festash, publikon këngën e re (VIDEO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar dhe jo vetëm, Aurela Gaçe ka publikuar këngën e saj më të re, të titulluar “Në të...

Lajmet e fundit