Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

në pranga 6 persona

Vijon ‘furtuna’ në Elbasan, shkatërrohet një tjetër grup kriminal, në pranga 6 persona

Policia në bashkëpunim me Prokurorinë, Drejtorinë e Forcës së Posaçme Operacionale, Repartin RENEA dhe DVP Tiranë, kanë goditur një tjetër grup kriminal në Elbasan....

Lajmet e fundit