Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

ne kurthin e piter pan

Alketa tregon momentin më të trishtë të jetës të saj: Si u dogjën paratë e një viti pune

Alketa Vejsiu ka rrëfyer një ndër momentet më të trishta të jetës së saj. Para fëmijëve në “Kurthin e Piter Pan”, Alketa tregoi se...

Dedikimi për vajzën e përloti në studio, çfarë pa në ëndërr Xhensila para se të lindte Ajkën

Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”. Xhensila iu...

SURPRIZUESE/ Vogëlushi i propozon Arilenës për martesë, nuk do ta besoni përgjigjen (VIDEO)

Arilena Ara është një ndër këngëtaret më të dashura nga publiku shqiptar. Ajo ka qenë e ftuar mbrëmjen e kësaj të...

‘Unë do transferohem në Tiranë’, Xheisoni-Aurelës: Po ti u mërzite kur ike nga Llakatundi?

Aurela Gaçe është një ndër këngëtaret më të dashura nga publiku shqiptar dhe energjia që e karakterizon atë në skenë është realisht shumë e...

Mërzitet publiku, Alketa Vejsiu jep lajmin e trishtë sapo fillon emisioni

Moderatorja Alketa Vejsiu mbrëmjen e sotme ka dhënë një lajm shumë të rëndësishëm për të gjithë shikuesit e TV Klan. Por...

‘Taramelja në kurthin e ekranit’, shpërthen psikologia ndaj Alketa Vejsiut dhe TV Klan: Po përdorni fëmijët në funksion të të rriturve, bamirësia bëhet pa...

Psikologia e njohur Jeta Dedja ka komentuar emisionin për fëmijë në Tv Klan, "Në kurthin e Piter Pan'. Ajo është ndalur veçanërisht te vogëlushi...

‘Çfarë bëre natën e parë të martesës?’, Koço Devole: E mora nusen në krahë dhe…

Aktori i madh i humorit Koço Devole ka qenë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Në kurthin e Piter Pan’, ku është përballur...

‘Pres të më vijë princi me kalë, ai vjen me gomar’, Bleona Qerreti tregon pse është beqare

Këngëtarja Bleona Qerreti ishte e ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin me fëmijë ‘Në Kurthin e Piter Pan’. Një ndër vogëlushët...

A është shtatzënë Andrra? Sinan Hoxha flet hapur

Këngëtari i njohur Sinan Hoxha, i ftuar mbrëmjes e sotme në emisionin ‘Në Kurthin e Piter Pan’, është përballur me pyetjet e fëmijëve. ...

Lajmet e fundit