Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

TAG

ne gjendje te rende

‘Fatos Nano në spital’, burime pranë familjes: Video është e disa muajve më parë. Ish-kryeministri është në gjendje të mirë, ndodhet në shtëpi

Një video është publikuar në media, ku shihet ish-kryeministri dhe ish-kreu i PS-së, Fatos Nano i cili mbërrin në një spital privat në Tiranë....

Atentati para shtëpisë, del nga operacioni Ardian Çapja, ja si është gjendja e tij shëndetësore

Ardian Çapja, të cilit iu bë atentat ditën e sotme pranë shtëpisë së tij, sapo ka dalë nga operacioni i realizuar në spitalin e...

Makina përplas motoçikletën, i moshuari në gjendje të rëndë (Emri)

Një aksident i rëndë është shënuar këtë pasdite në aksin rrugor Grabjan-Divjakë. Bëhet me dije se një automjet tip 'Peugeot' ka...

Tjetër aksident i rëndë në Vlorë, makina përplas një person me biçikletë, largohet nga vendngjarja

Një tjetër aksident i rëndë është regjistruar këtë pasdite në qytetin bregdetar të Vlorës. Në vendin e quajtur 'Pylli i Sodës',...

Çifti i bashkëshortëve rrahin dhe grabisin tregtarin, 75-vjeçari në gjendje të rëndë

Një tregtar rrobash është grabitur mesditën e sotme në qytetin e Peqinit. Mësohet se një çift bashkëshortësh kanë lidhur dhe kanë...

Merr overdozë droge, në gjendje të rëndë i riu nga Shkodra

Një 20-vjeçar nga Shkodra ndodhet në gjendje kritike për jetën pasi ka marrë overdozë droge. Policia ka bërë me dije se...

Vetëhelmohet me fotoksinë 18 vjeçari në Shkodër, ndodhet në gjendje të rëndë

Ditën e sotme një 18 vjeçar në Shkodër është vetëhelmuar me fotoksinë. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në...

U dogj me qumësht dhe po lufton me jetën në QSUT, i ati apel për ndihmë: Altea 2 vjeçare duhet të jetojë

Altea 2-vjeçare është djegur me qumësht në të gjithë trupin dhe tani po lufton me jetën në QSUT. Prindërit e saj bëjnë apel për...

Vetëplagoset polici me armën e shërbimit, në gjendje të rëndë

Një efektiv i policisë është vetëplagosur me armën e shërbimit rreth një orë më parë në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur në...

Lajmet e fundit