Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

ne bari

Kapet në Itali kamioni i nisur nga Shqipëria, me lodra fëmijësh të pacertifikuara dhe rroba të firmave botërore, 6 në pranga

Një ngarkesë me mallra të pacertefikuara është bllokuar në Portin e Barit në një kamion të nisur nga Shqipëria. Në prangat e policisë italiane...

Lajmet e fundit