Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

ndryshimet ne statut

Grupi i Rithemelimit i drejtohet i pari Gjykatës, kërkon të legjitimohet ndryshimi i statutit, vula dhe logo e PD

Grupi i Rithemelimit të PD ka depozituar një kërkesë zyrtare në Gjykatën e Tiranës për legjitimimin e ndryshimeve në statutin e kësaj force politike....

“Kryetarit që humb zgjedhjet i përfundon mandati”, Oerd Bylykbashi zbulon ndryshimet në statut: Ndryshon vula dhe logo, rikthehet ajo e 90’

Deputeti Oerd Bylykbashi ka mbajtur fjalën në Kuvendin e PD, ku ka shpalosur të gjitha ndryshimet që do të bëhen në statutin e ri...

Revoltohet anëtarja e PD: S’më bën përshtypje Lulzim Basha, as figurinat që ka rreth e rrotull

Ditën e djeshme, në orën 18:00, Partia Demokratike ka mbledhur për herë të parë pas 3 vitesh Këshillin Kombëtar, ku është diskutuar për ndryshimet...

Lajmet e fundit