Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

ndryshime ne statut

Demokratët mblidhen sot për ndryshimet në Statut, Aurel Plasari: PD të riorganizohet ose të mbyllë “dyqanin”

Komisioni i Përhershëm në PD do të mblidhet sot për të diskutuar për ndryshimet në statut, të propozuara nga kreu i kësaj force politike...

Ndryshimet në statutin e PD, Tritan Shehu: Të forcohet roli i anëtarit

Deputeti demokrat, Tritan Shehu tha se kolona kryesore e ndryshimit statuor të PD është të forcohet roli i anëtarit të PD dhe mendimit ndryshime....

Lajmet e fundit