Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
88 %
0.5kmh
0 %
Mër
14 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
22 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

TAG

ndrea prendi

Gjendet i vdekur në shtëpi vëllai i Ndrea Prendit, ish-komandanti i Gardës në ngjarjet e 21 Janarit

Nikoll Prendi, vëllai i ish-komandatit të Gardës Ndrea Prendi, është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij. Vëlllai i ish-komandantit të Gardës deri në...

Vrasjet në 21 janar, Berisha e shpërbleu Gardën me 197 milionë lekë (Zbardhet dosja)

Çfarë ndodhte korridoreve të Ministrisë së Brendshme dhe të Gardës së Republikës një ditë pas demonstratës së 21 Janarit, gjatë së cilës katër protestues...

Artan Hoxha: Për 21 Janarin ka prova të reja

Për 21 janarin ka prova të reja. Kështu u shpreh gazetar Artan Hoxha, i ftuar në studion e lajmeve të Ora News me gazetaren...

21 Janari/ Gjykata e Tiranës shpall moskompetencë, ‘pason’ dosjen për Ndrea Prendin dhe Agim Llupon

  Në këtë mënyrë Gjykata e Tiranës e ka dërguar dosjen në Gjykatën administrative. Ish-komandanti Ndrea Prendi është paditur në...

Artan Hoxha rrëfen 21 janarin e 2011-ës: Nuk kisha as xhaketë për të dalë në transmetim, jam përballur me ekzekutuesit

Gazetari Artan Hoxha ka rrëfyer në emisionin “Kjo Javë” në News 24, ngjarjet e ndodhura gjashtë vite më parë, më 21 janar. ...

“21 Janari”, Gjykata shpall të pafajshëm Ndrea Prendin dhe Artan Hoxhën

Gjykata e Tiranës ka shpallur të pafajshëm ish-kreun e Gardës, Ndrea Prendi, të akuzuar për vrasjen e shtetasit Faik Myrtaj në 21 Janar 2011,...

Lajmet e fundit