Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
29 %
5.7kmh
0 %
Hën
3 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
2 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

TAG

ndoka

Protesta e opozitës, parashikon Ndoka: Turma made in Albania. Kryeministria dhe ministria e Brendshme do ishin djegur (Ç’bëri Basha)

Kreu i PDK-së Nard Ndoka reagon për protestën e opozitës që u mbajt ditën e djeshme në Tiranë. Në një reagim të gjatë Ndoka...

Nard Ndoka: Mazhoranca e mbushur me skandale, të dorëhiqet kryeministri

Kreu i kristiandemokratëve Nard Ndoka duke komentuar përgjimin e vëllait të ministrit Fatmir Xhafa, thotë se rruga e vetme është dorëheqja e kryeministrit Edi...

Nard Ndoka sulmon kritikët e Bashës: U fshehët poshtë batanijes së Berishës dhe u parfumosët me pordhët e tij

Kryetari i demokristianëve, aleati i Lulzim Bashës, Nard Ndoka sulmon kritikët e kreut të PD-së. Pasi sulmon Partinë Socialiste duke thënë se...

I përmendi emrin, Arben Ndoka i kthen përgjigje Donald Lu: Nuk i përkas asaj sëre

Ish deputeti socialist Arben Ndoka ka reaguar pas përmendjes së emrit të tij nga ambasadori amerikan Donald Lu, i cili bëri thirrje të arrestohen...

Rama thumbon Nard Ndokën dhe Vangjel Dulen: Në fakt e kanë një zotësi që duhet t’ua njohim

Kryeministri ishte në qytetin e Beratit, për turin konsultativ me qytetarët për të marrë përshtypjet dhe këshillat për qeverisjen 2017-2021. Pasi dëgjoi shqetësimet...

Videoja që po “godet” rrjetin, Nard Ndoka: Edhe njëherë se nuk e mora vesh

Java që lëmë pas dhe veçanërisht data 17 maj do mbahen mend gjatë jo vetëm për arritjen e marrëveshjes Rama-Basha që i dha fund...

Lajmet e fundit