Tirana
overcast clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
5.7kmh
90 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

ndoka

Kërkoi ringritjen e PD, Nard Ndoka i përgjigjet ashpër Topallit: Qetësoju Jozefinë, po vajton pushtetin e humbur! Nëse Lulzim Basha bën GABIM nesër nuk...

Kreu i demokristianëve, Nard Ndoka i është përgjigjur ashpër, ish-deputetes së PD, Jozefina Topallit për deklaratën e kësaj të fundit ndaj Lulzim Bashës. ...

Nard Ndoka LETËR Ramës, 7 PIKA për zgjidhjen e krizës: Këshilla për kokat e nxehta! Kaq ishte pushofshi në paqe… (E PLOTË)

Kreu i PDK, Nard Ndoka i ka nisur një letër, siç e quan ai portalit të Kryeministrit Edi Rama. Ndoka ka...

‘Po përpiqet me ekipin e vjetër të opozitës’, Ndoka thirrje Ramës: Dështim, zgjedhje pa ne s’mund të ketë

Nard Ndoka ishte aleati i radhës i Lulzim Bashës i cili firmosi marrëveshjen e formimit të një koalicioni opozitar. Gjatë...

Vajza e ARBEN NDOKËS rrëfen e traumatizuar: Policia më drejtoi armën mua, mamit dhe vëllezërve 2-muajsh! Kjo është e PADREJTË

E traumatizuar dhe mes lotësh, Ambra Ndoka, vajza e ish-deputetit të PS Arben Ndoka ka rrëfyer momentin e arrestimit të të atit. ...

“40 milion euro prona”, reagon Arben Ndoka: Prokuroria mund të sekuestrojë edhe detin Adriatik, por unë s’kam asnjë metër tokë

Ish-deputeti Arben Ndoka ka reaguar pas lajmit se Prokuroria e Krimeve të Rënda ka sekuestruar 40 milion euro pasuri të tijat, në kuadër të...

Përfundon takimi, aleatët e Bashës flasin një nga një për mandatet (Çfarë tha Mediu, Dule, Ndoka, Shehi e Duka)

Përfundon takimi i kreut të PD me aleatët. Fjalën e kanë marrë një nga një aelatët e Bashës të cilët janë...

U arrestuan gjatë operacionit “VOL-VO 4”, GJYKATA merr vendimin për dy ish-deputetët NDOKA dhe ÇUKO

Gjykata e Krimeve të Rënda ka refuzuar kërkesën e dy ish-deputetëve të Partisë Socialiste, Arben Çuko dhe Arben Ndoka, për heqjen e masës “arrest...

Arrestimi i Ndokës, Policia jep informacion: Grup kriminal i implikuar në abuzime…(E PLOTË)

Policia e Shtetit jep informacion për arrestimin e ish deputetit socialist Arben Ndoka. Ndoka akuzohet për “Falsifikimi i dokumenteve”, Falsifikimi i...

Nard Ndoka: Më kërkuan të takohem me një person të inkriminuar

Duke diskutuar për nismën më të re të Partisë Demokratike, “Vetting për politikanët”, deputeti Nard Ndoka ka treguar një ngjarje të pazakontë. ...

Lajmet e fundit