Tirana
overcast clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
70 %
2.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

ndocaj

Erik Fullani ‘kërcënon’ Ndocajn për FOTON me Ferrari, i përgjigjet ish-deputeti: Nuk ja del dot me mua djalosh, as ti dhe as rraca jote...

Ish-deputeti i Lezhës Eduart Ndocaj është përfshirë mbrëmjen e sotme në një ‘konflikt’ në rrjetet sociale me djalin e ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë...

Aksident HORROR në Lezhë, ish-deputeti rastis në vendngjarje dhe hyn LIVE: Ishin dy djem të rinj, u trondita me atë që pashë (PAMJE TË...

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në vendin e quajtur "Lapidari" në Shëngjin, ku dëshmitar në vendngjarje ka qenë edhe ish-deputeti...

Ish-deputeti i PS këshilla studentëve: Kujdes nga PD-ja, është parti që shuan protesta

Ish deputeti ‘kaubojs’ Eduart Ndocaj ka disa këshilla për studentët që po protesotjnë prej tre ditësh për plotësimin e një sërë kërkesave. ...

Shpalli kandidaturën për kryebashkiak, Eduart Ndocaj e thotë live nga plazhi: Ja pse nuk u bëra pjesë e qeverisë Berisha-Meta. Sot ka ardhur koha...

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, më pas kryetar i Partisë PBDKSH, Eduart Ndocaj deklaroi pak ditë më parë se do të kandidojë për kryetar bashkie...

Gati dy vite deputet, flet HAPUR: Këta socialistët i njoh mirë, ishin pa lekë në xhep e u bënë miliarderë. Si i bëre ti...

Ish deputeti “kaubojs” Eduart Ndocaj akuzon ish kolegët e tij socialistë për korrupsion galopant që i shndërroi në miliarderë. Ndocaj në një...

Eduart Ndocaj këshillon Bashën: Ja pse duhet shtyrë protesta në muajin shkurt

Ish deputeti 'kaubojs', Eduart Ndocaj këshillon kreun e Partisë Demokratike, Lulzim Basha që protestën e parashikuar për t’u zhvilluar në janar, ta shtyjë për...

Pas Bashës bën thirrje për tubim edhe ish-deputeti i PS: Ja ku do mblidhemi

Kreu i PD Lulzim Basha ka paralajmëruar se në janar opozita do të mbajë sërish protesta siç ndodhi ditën kur u zgjodh kryeprokurorja Arta...

Lajmet e fundit