Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
27 °
Hën
32 °
Mar
32 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

ndjekesit

“Ishalla je njëherë e lirë në krevat të bësh s*ks me mua”, Roza Lati nuk ja përton ndjekësit: Po…

Roza Lati është një ndër vajzat më pa filtra të shoëbizit shqiptar. Moderatorja herë pas here aktivizon në llogarinë e saj në “Instagram”, rubrikën...

“Ke bërë s*ks me Atdheun?”, pasi u shfaq në prehrin e tij Lindita e thotë “troç” njëherë e mirë

Nëse do e kishin lejuar të merrte pjesë në “Përputhen” rinore, atëhere Lindita Bima do të ishte konkurrente pa hezituar aspak. Thënë kjo pasi pas...

“Gruaja 50 vjeç nxjerr b*thën”, Ledina Çelo “kryqëzohet” nga ndjekësit pasi ekspozoi të pasmet me bikini: Vulgare, hajde i nxjerrim allatet sheshit (FOTO)

Vitet kalojnë por Ledina Çelo vazhdon të mbetet me linja fizike perfekte, të cilat çdo vajzë do të dëshironte t’i kishte. Dje, në “Instagramin”...

“1 milion dollarë për një natë”, Enca Haxhia jep përgjigjen epike për ndjekësin

Enca Haxhia është një ndër këngëtaret më të dashura dhe më të ndjekura në rrjetet sociale. Mbrëmjen e djeshme këngëtarja ka zhvilluar një bisedë me...

“Sa e ke natën?”, Enca nuk ia përton përgjigjen ndjekësit

Enca Haxhia është një ndër këngëtaret shqiptare më të njohura dhe të suksesshme.  Këngëtarja tërheq shpeshherë vëmendjen me fotot dhe videot tejet provokuese në rrjetet...

Nuk shkon te berberi derisa të liberalizohen vizat, deputeti Labinot Tahiri u kthehet ndjekësve: Shihni leshin tuaj, unë…(VIDEO)

Deputeti, Labiont Tahiri, vazhdon të mbajë mjekrën pa hequr dhe flokët pa prerë në shenjë proteste që Kosova nuk po merr liberalizimin e vizave....

Lajmet e fundit