Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

TAG

ndjekes

Samiti i BE dhe protesta e PD, Rama bashkëbisedim me ndekësit në rrjetet sociale: Sot u përgjigjem pyetjeve me “spec” për problemet e vendit

Kryeministri Edi Rama sot do të zhvillojë një bashkëbisedim me ndjekësit e tij, ku do u përgjigjet të gjitha pyetjeve. Ai njofton se në orën...

“Pse nuk kalon më shumë kohë me fëmijët”? Arjola Demiri ka një përgjigje për të gjithë ata që e kritikojnë

Pas përfundmit të “Big Brother Vip”, Arjola Demiri është një nga emrat më të komentuar në medien rozë. E ndërsa është e fokusuar tek karriera...

“Nuk mburrem!” E listuar krah kryeministrit Rama, Arbana Osmani mbetet e befasuar

Ditën e djeshme u tha se moderatorja Arbana Osmani dhe kryeministri Edi Rama janë personazhet më të ndjekur në mediat sociale. Lidhur me këtë lajm...

Enca tregon format e kolme në bregdet dhe iu bën një premtim ndjekësve (FOTO)

Enca Haxhia këtë vit nuk ka mbajtur koncerte me arsyetimin se i duhet kohë më shumë për veten e saj. Këngëtarja është shumë aktive në...

“Pse i mban këmbët hapur në çdo foto që poston?” Ilda Bejleri “i mbyll gojën” ndjekësit

Moderatorja sportive Ilda Bejleri komentohet shumë në media për format e saj seksi dhe për fotot tejet provokuese. Në rubrikën "Më...

Pse nuk lidhesh me Ori Nebiajn? Isli Islami i përgjigjet ndjekësit

Prej disa kohësh, moderatorët Ori Nebiaj dhe Isli Islami po përfliten në media për një lidhje dashurie mes tyre. Ashtu si...

E veshur me robdishan dhe me gjoksin zbuluar, Albërie Hadërgjonaj përshëndet ndjekësit e saj

Këngëtarja e njohur Albëria Hadërgjonaj është mjaft aktive në rrjetet sociale ku shpesh poston foto nga përditshmëria e saj. Së fundmi...

‘Ik moj se na kalle barkun’, Aulona Musta i kthen përgjigjen e papritur ndjekësit

Çdo foto e moderatores Aulona Musta bën që rrjeti të vlojë nga komentet si ato pozitive edhe negative. Kemi parë shpeshherë...

Lajmet e fundit