Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

ndeshja

Vendos drejtësinë në Poloni – Shqipëri, ja kush është arbitri që u arrestua për prostitucion dhe trafik droge

Slloveni Slavko Vinçiç do të arbitroj në ndeshjen e së hënës mes Polonisë dhe Shqipërisë. Vinçiç ka marrë stemën e FIFA-s 13 vite më...

LISTA/ Sylvinho nuk “tradhëton” besnikët e Kombëtares, vetëm një lojtar nga Superiorja, kuqezinjtë me risi për Poloninë

Kombëtarja shqiptare do të nisë eliminatoret e Euro 2024. Ndeshjen e parë kuqezinjtë do ta luajnë ndaj Polonisë së Robert Leëandoëskit më 27 mars...

Derbi Tirana-Partizani nesër në “Air Albania”, këto janë akset që do të bllokohen nga Policia

Policia e Tiranës ka hartuar një plan masash për ruajtjen e rendit dhe sigurisë para, gjatë dhe pas zhvillimit të ndeshjes së futbollit Tirana-Partizani,...

VIDEO/ Tifozi “i çmendur” shqiptar bën tatuazh në gjoks Xhakën dhe Shaqirin

Granit Xhaka e Xherdan Shaqiri janë kthyer në figurat më të përfolura të momentit teksa dyshja mposhti Serbinë në Kupën e Botës duke e...

Ndeshja Shqipëri-Itali, policia zbulon planin e masave: Ja rrugët që do të bllokohen

Policia e Tiranës ka marrë masa për mbarëvajtjen e rendit dhe sigurisë gjatë zhvillimit të ndeshjes Shqipëri-Itali që do të luhet mbrëmjen e sotme...

Islanda i pret krahët Shqipërisë, kuqezinjtë nuk dinë të fitojnë as me 10 lojtarë

Mbyllet ndeshja në Air Albania. Goli në frymën e fundit të Islandës pllakos heshtjen në stadiumin kombëtar me kuqezinjtë që tashmë dalin kokulur nga...

“Reagimi i policisë perfekt”, Artan Hoxha: I treguan holandezëve që këtu mund të rrihesh edhe arrestohesh, e shpëtuan 25-ën

Gazetari investigativ Artan Hoxha, ka folur në lidhje me incidentet të cilat ndodhën në kryeqytet, një natë para finales të Conference League Tiranën. Hoxha tha...

Veliaj dhe kryebashkiaku i Rotterdamit apel tifozëve: Të shijojmë atmosferën dhe të respektojmë qytetin

Pak orë para finales së madhe në “Air Albania”, kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj priti në një takim kryetarin e Bashkisë së...

Thyen stola dhe hodhën lëndë piroteknike në fushë gjatë ndeshjes Tirana – Vllaznia, policia procedon penalisht 3 tifozë

Policia ka proceduar penalisht 3 tifozë, të cilët gjatë ndeshjes Tirana – Vllaznia të zhvilluar ditën e djeshme në “Air Albania” kanë hedhur lëndë...

U ndërpre për shkak të sendeve në fushë, rifillon sërish ndeshja Shqipëri-Poloni

Është marrë vendimi përfundimtar për ndeshjen Shqipëri-Poloni. Gjyqtarët e ndeshjes së bashku me delegatët kanë vendosur që ky takim të luhet, por tifozët janë...

Lajmet e fundit